Njihuni me njeriun që pi 300 çajra në ditë (Video)

13 korrik 2018 | 22:33

Të gjithë jeni në dijeni për efektin qetësues që japin çajrat në momente kur gjendeni në stres.

Ato përveç që rregullojnë gjumin, ndihmojnë të luftoni dhe urinë nervore.

Por në Mbretërinë e Bashkuar, gjendet një njeri i cili ka pasion çajrat dhe po ashtu ka profesion t’i pijë ato çdo ditë.

Është Patrick Geldard – Williams, ai i cili ka pranuar se shijon për një ditë të paktën 300 lloje çajrash, transmeton Klan Kosova.

Megjithatë kjo nuk përfundon me kaq, pasi në kompaninë ku ai punon në testimin e çajrave ai thotë se ka arritur të thyej rekordin pasi në një nga ditët kishte shijuar deri në një mijë çajra në ditë.

Për më shumë detaje ja pamjet më poshtë:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Xherdan Shaqiri sot është zyrtarizuar te Liverpooli, dhe për këtë…