Njoftim nga Faton Krasniqi

16 prill 14:16

NJOFTIM

Njoftohen të interesuarit se më datë 26.4. 2021 (e hënë), në orën 12:00, në sallën e Dekanatit të Fakultetit të Filologjisë, të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, Faton Krasniqi do ta mbrojë temën e doktoratës me titull “Analizë leksikore dhe terminologjike e teksteve shkollore të lëndës gjuhë shqipe dhe letërsi për klasat 6 – 9 në Kosovë”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
25 gola në 36 ndeshje këtë sezon, një lider i…