Noizy “harron” Rihannën, radhën e kanë Nora dhe Era

24 dhjetor 15:50

Pas bashkëpunimit me Ledrin, duket se Zinizin nuk mund ta mbyllte vitin me kaq, ndaj ai ka publikuar ditën e djeshme këngën më të re “Bora”.

Vargjet e këngës duken si një dis për të gjithë ata që dikur nuk kanë besuar në aftësitë e tij. Një detaj tjetër në tekstin e këngës së Noizit janë edhe emrat e këngëtareve Nora dhe Era Istrefi dhe Rita Ora. Mesa duket reperi i ka përzemër vajzat e shoubizit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bukuroshja 42-vjeçare Jennifer Lopez ua ka prezantuar fansave shtëpinë luksoze.…