“Nuk je n’Ulqin këtu”, “Mos m’trego qysh me ecë”, Blerando kapet me Santianën

21 nëntor 2023 | 15:25

Blerando ka debatuar me Santianën për formën se si ec ajo.

Blerando i tha asaj se nuk di të ec mirë dhe e këshilloi që të mos i ngreh zvarrë sandalet.

“Mos i ngreh ato ashtu se nuk je në Ulqin këtu, si me qenë një 12-vjeçare”, i tha Blerando.

Kurse, Santiana ia ktheu: “Ty nuk ka çka të intereson, nuk ke pse më mëson si të ec”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Petrit Malaj, ka bërë homazhe…