O’Connell: Dua Lipa krenaria e Britanisë dhe Kosovës

04 gusht 19:40

Gjatë qëndrimit të saj në Kosovë Dua Lipa bashkë me babain e saj Dukagjin Lipën kanë vizituar ambasadën e Britanisë në Kosovë ku takuan edhe ambasadorin O’Connell, shkruan lajmi.net.

Ylli i muzikës po bën njëkohësisht dy shtete krenare me sukseset e saj si atë të Kosovës ashtu edhe shtetin anglez.

Në një komunikatë të lëshuar nga faqja zyrtare e ambasadës së Britanisë në “Facebook”, shruan “Kurrë nuk harron nga je. Krenaria e Britanisë dhe Kosovës, Dua Lipa, kaloi një pasdite në rezidencën britanike duke u takuar me artisë dhe kreatorë, vullnetarë dhe aktivistë që i sjellin ndryshim Kosovës përmes muzikës, artit, kulturës, inovacionit dhe sportit”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Administrimi i vijës bregdetare nuk do të bëhet më nga…