Olta Gixhari tregon se kur do të bëhet nënë

07 korrik 11:09

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari është duke pritur që së shpejti të bëhet nënë për herë të parë.

Gixhari dhe partneri i saj janë duke qëndruar në Spanjë, atje ku edhe po i shijojnë ditët e nxehta të verës, por ajo vazhdon ta mbajë të fshehur portretin e babait të fëmijës.

Së fundmi aktorja ka publikuar një foto shumë të ëmbël, ku ka zbuluar se ndodhet në muajin e 8 të shtatzënisë dhe tashmë pritjes së lindjes po i vjen fundi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Kosovës mori vendim që në komunën e Prishtinës…