Olya bëhet e famshme falë mbiemrit të njëjtë me pronarin e Chelseas

11 shtator 11:38

Olya Abramovich është një nga “yjet në ngritje” të modës, pasi në pak muaj ka arritur të mbledhë rreth vetes më tepër se 1.5 milion ndjekës në llogarinë e vet në “Instagram”. Bukuroshja ruse ka shfrytëzuar mjaft mirë edhe mbiemrin që mban, i njëjti me manjatin e Chelseat, Roman Abramovich, ndonëse me këtë të fundit nuk e lidh asgjë përveç mbiemrit dhe shtetësisë. Olya është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke postuar vazhdimisht foto joshëse, ndërsa për mediet ruse ka treguar se ka arritur të nënshkruajë tashmë edhe kontratat e para të sponsorizimit me kompani veshjesh.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me datë 11 shtator 2001 u sulmuan kullat binjake nga…