Oriola Marashi “tërbon” ndjekësit,  shfaqet pa reçipeta

10 mars 2021 | 15:57

Modelja e njohur shfaqet e veshur me rroba të ngushta, që i nxjerrin në pah linjat e harkuara trupore. Në këtë poza, Oriola kishte zgjedhur të mos vishte reçipeta dhe kjo duket lehtësisht në foton e dytë, ku gjoksi është në plan të parë.

Të pasmet bombastike, beli i hollë e barku i sheshtë nuk mund të mos vihen re po ashtu. Modelja seksi mbante gjithashtu syze dielli dhe look-un provokues e kishte shoqëruar edhe me një palë vathë.

Oriola Marashi “tërbon” ndjekësit, shfaqet pa

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e Prishtinës e ka shkatërruar Besën e Pejës, pasi…