Pacolli: Ende s’kemi emër për ministër të Brendshëm

06 prill 22:36

Zëvendëskryeministri i Kosovës Behgjet Pacolli, ka treguar se ende nuk kanë ndonjë emër konkret për ministër të Punëve të Brendshme.

Ai ka thënë se në vend të Flamur Sefajt do të emërohet një njeri me kredibliitet dhe meritor.

“ Ende s’kemi emër konkret për këtë post. Jemi duke e shqyrtuar dhe kërkuar një emër. Në vend të ish-ministrit Flamur Sefaj do të vijë një person që ka kredibilitet dhe që e meriton atë pozitë. Besojmë që shumë shpejt do të dilet me këtë emër”, ka thënë Pacolli në “T7”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kur të gjithë prisnin që Cristiano Ronaldo të zgjidhej si…