Pacolli ngushëllon familjen e policit Malsor Dashi

03 maj 2018 | 17:53

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka ngushëlluar familjen e policit Malsor Dashi, i cili është gjetur pa shenja jete në lumin Lepenc.

“Bashkëndjej dhimbjen me familjarët e policit, trupi i të cilit u gjet në lumin Lepenc. Ngushëllime të sinqerta familjes”, ka shkruar Pacolli në llogarinë e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur të enjten në…