Pajaziti largohet nga Drenica

07 qershor 2018 | 12:48

Trajneri Sadat Pajaziti nuk do të drejtojë Drenicën në edicionin e ri.

Pajaziti kishte kontratë me skuadrën kuqezi edhe një vit, por kontrata është ndërprerë me marrëveshje të dyanshme.

KF Drenica e ka falënderuar trajnerin Pajaziti për angazhimin dhe kontributin e dhënë për ekipin, duke i dëshiruar suksese në angazhimet e radhës.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Skender Reçica, dhe…