Pak orë pasi u martua, muzikanti vdes në gjumë

30 nëntor 08:31

Këngëtari Jake Flint, ka vdekur në gjumë disa orë pas dasmës së tij dhe tani gruaja e tij ka mbetur e shkatërruar dhe me zemër të thyer.

Muzikanti 37-vjeçar nga Oklahoma, vdiq të shtunën në mbrëmje dhe shkaku i vdekjes nuk është përcaktuar ende.

Jake Flint, 37, and his love Brenda (pictured) were married at a remote homestead between Claremore and Owasso near Tulsa on Saturday night

Flint dhe Brenda po shkëmbenin betimet e dasmës në një shtëpi të largët midis Claremore dhe Oëasso pranë Tulsa të shtunën mbrëma. Por disa orë më vonë dhëndri vdiq tragjikisht në gjumë, raportoi The Oklahoman, transmeton Klankosova.tv.

Të martën, nusja zemërthyer shkroi: “Duhet të kalojmë nëpër fotot e dasmës, por në vend të kësaj më duhet të zgjedh rrobat për të varrosur burrin tim. Njerëzit nuk janë të destinuar të ndiejnë kaq shumë dhimbje”, tha Brenda.

“Zemra ime është thyer. Nuk mund të duroj më shumë”.

On Tuesday, the heartsick bride wrote: 'We should be going through wedding photos but instead I have to pick out clothes to bury my husband in. People aren't meant to feel this much pain,' Brenda said. 'My heart is gone and I just really need him to come back. I can't take much more. I need him here'

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i vendit, Albin Kurti, sot do të rrëfejë para…