Pak vite pas ndarjes, çifti i njohur ndez spekulimet për ribashkim

08 nëntor 11:56

Bradley Cooper dhe Irina Shayk kanë shtuar thashethemet se janë ribashkuar sërish. Aktori dhe supermodelja, të cilët fillimisht ishin në lidhje mes viteve 2015-2019 dhe kanë një vajzë, nuk mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit ndërsa ecnin krah për krah në New York City të hënën.

Dyshja e njohur është përfolur për një ribashkim që kur ata shfaqën për Halloween me vajzën e tyre pesë vjeçare. Modelja ruse postoi një fotografi ku shihej duke u ulur në prehrin e aktorit amerikan teksa ai mbante veshur një kostum arushi për këtë festë.

Përqafim: Bradley preu një figurë të rastësishme me një bluzë të zezë, pantallona blu dhe një xhaketë sportive ndërsa përqafoi ngrohtësisht Irinën, pas muajsh spekulimesh se ata kishin rindezur romancën e tyre

Gjatë verës ata kaluan pushimet së bashku në Bahamas. “Ishte një arratisje e vërtetë familjare dhe ata po mendojnë të kthehen së bashku”, u shpreh një burim. Për më tepër, burimi shtoi se ata janë të hapur ndaj idesë për të zgjeruar familjen.

Përqafim: Bradley preu një figurë të rastësishme me një bluzë të zezë, pantallona blu dhe një xhaketë sportive ndërsa përqafoi ngrohtësisht Irinën, pas muajsh spekulimesh se ata kishin rindezur romancën e tyreShumë për të buzëqeshur: Bradley i buzëqeshi sërish dashurisë së tij ndërsa ecnin në rrugëPDA: Bradley Cooper dhe Irina Shayk u duk se konfirmuan se romanca e tyre ishte rikthyer teksa u mbushën me PDA gjatë një shëtitje romantike në New York City të hënën.Smitted përsëri: Aktori, 47, dhe supermodelja, 36, dukeshin të sinkronizuar teksa shëtisnin

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Samuel Soares, portier i skuadrës së të rinjve te Benficës…