Pamela Anderson nuk di të plaket publikon foto dhe jep një mesazh kundër gënjeshtrës

22 nëntor 11:57

Pamela Anderson ka bërë një foto shumë të nxehtë, duke fituar kështu mijëra ndjekës, për të dhënë një mesazh kundra gënjeshtrës.

Aktorja është shfaqur me një këmishë transparente, dhe shumë seksi e që i lë  pak vend imagjinatës.

Ylli i telefilmit Bayëatch-it ka shkruar në Instagram:

“Beso në gënjeshtër që të mësosh më në fund që t’i besosh vetes…është vërtetë kaq e rëndësishme? Askush nuk është i ndershëm 100%. Mbi të gjitha ndaj atyre që akuzojnë të tjerët për mungesë besnikërie. Është natyra njerëzore. Është normale të jesh i hapur, të jetosh, të mos kesh frikë. Lërini ata që të gënjejnë, gjithsesi është një vend i vetmuar dhe i trishtuar – mendoni më shumë për veten tuaj. Preferoj që të besoj në gjithçka … dhe të gjithë … Pse jo? Ju e dini të vërtetën dhe pjesa tjetër është vetëm argëtim “ka thënë ajo.

Related image

Related image

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Revista prestigjioze amerikane, “Forbes”, i ka kushtuar një shkrim të…