Pamjet e aksidentit në tunelin e Kalimashit, shoferi nga Kosova përplaset me atë nga Shqipëria (video)

07 janar 2022 | 22:02

Një aksident ka ndodhur në tunelin e Kalimashit.

Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve ka ndërruar jetë një person dhe dyshohet për katër të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur në brendësi të tunelit ku janë përplasur dy automjete, njëra me drejtues banues në Shkopet (Shqipëri) dhe tjetri nga Kosova.

Euronews Albania ka siguruar pamjet e momentit të aksidentit të rëndë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
  Filmi “Quo Vadis, Aida”, fitues i çmimit kryesor në…