Pamjet e para nga dasma e Rona Nishliut (Foto)

09 shtator 21:08

Këngëtarja Rona Nishliu dje i dha fund beqarisë.

Ajo dhe burri i saj kishin planifikuar që dasmën ta mbanin në privatësi të plotë mes familjarësh e miqsh.

Mirëpo ishte grimeri i saj ai i cili për fansat ndau një foto të Ronës nuse e sot ka qenë mikja e saj, dizejnatorja Flutra Dedinja ajo e cila ka ndarë me ndjekësit pamje nga nata më e rëndësishme e këngëtares shqiptare, shkruan “lajmi.net”.

Lajme të sponsorizuara