Parashikimi i motit për nesër dhe pasnesër

01 dhjetor 19:19

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nesër dhe pasnesër do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -7 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius”, thuhet në njoftimin e IHMK-së.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot në Shkup, mbrojtësi i Dritës, Ardian Cuculi e ka…