Parashikimi i motit për sot

30 maj 2018 | 08:44

Në Kosovë sot do të jetë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë, kurse pasdite dhe në mbrëmje mund të ketë riga shiu.

Temperatura më e ulët do të jetë nga 10 në 19 gradë celsius, kurse ajo më e larta e ditës nga 27 në 30 gradë celsius.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot do të mbahet vazhdimi i seancës së Kuvendit të…