Pas goditjes që mori Enver Idrizi në emision. Shikoni gjendjen e tij!

14 prill 22:18

Enver Idrizi bëri një meq me një karateist të klubit Sharri nga Ferizaji në emisionin “Kojshia Show”.

Në këtë emision, ai mori një goditje të fuqishme nga karateisti i ri.

Shikoni gjendjet e tij në video:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Martesa mes Johnny Depp dhe Amber Heard ka zgjatur më…