Pas Milanit, Fabregasin e kërkojnë edhe dy klube tjera

04 dhjetor 2018 | 11:59

Ish-ylli i Arsenalit dhe Barcelonës, Cesk Fabregas po kërkohet nga disa skuadra.

Fillimisht interesim për lojtarin e Chelseat kishte shfaqur Milani, kurse tash garës i janë shtuar edhe Valencia dhe Vissel Kobe.

Mesfushori spanjoll ka pasur pak hapësirë në formacionin e Chelseat në këtë edicion dhe largimi në janar duket shumë i mundur, kurse favorite për të nënshkruar më të është skuadra e Milanit.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri,  ka thënë se…