Pas ndarjes, Britney Spears shfaqet topless në shtrat dhe një burrë i lëpin këmbën

21 gusht 2023 | 15:25

Britney Spears ka shpërndarë një video topless nga shtrati, disa ditë pasi bashkëshorti i saj Sam Asghari, bëri kërkesë për divorc.

Më pas ajo ka publikuar një video tjetër, ku shihet me disa meshkuj të tjerë që e mbanin në krahë.

Në një moment në video, shihet se një nga meshkujt i lëpin këmbën e saj, e cila ishe veshur me një fustan të shkurtër jeshil dhe çizme të bardha deri tek gjuri.

VIDEO KËTU

Kjo video erdhi një ditë pasi ajo theu heshtjen e saj për ndarjen nga 29-vjeçarja Asghari.

“Siç e dinë të gjithë, unë dhe Hessam nuk jemi më bashkë. 6 vjet janë shumë, kështu që jam pak e tronditur, por… Nuk jam këtu të shpjegoj pse, sepse sinqerisht nuk është punë e askujt! !!”, ka shkruar këngëtarja në Instagram. Këtë shkrim ajo e ka shoqëruar me një videoe cila kërcën në mënyrë provokuese.

Spears shtoi se ajo nuk mund ta duronte më dhimbjen, por siguroi fansat se është shumë mirë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i shoqatës “Zëri i Prindërve”, Bajram Qerkini, ka akuzuar…