Pas ndarjes nga bashkëshorti, Miley Cyrus kapet mat duke shkëmbyer puthje me një vajzë

12 gusht 15:18

Miley Cyrus dhe bashkëshorti i saj Liam Hemsëorth janë ndarë 7 muaj pas martesës. Këngëtarja ka njoftuar të shtunën se ata janë ndarë për tu fokusuar tek vetja dhe karriera.

Por duket se nuk është kaq e gjitha. Të premten, 26-vjeçarja është fotografuar duke u puthur me ish-gruan e Brody Jenner, Kaitlynn Carter në Liqenin e Komos.

Në fotografitë e siguruara nga “Daily Mail”, shihet se vajzat po kalojnë mirë me njëra-tjetrën dhe nuk mungojnë puthjet pasionante.

Nuk dihet nëse kjo histori ka lidhje me ndarjen nga aktori Liam.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Repkëngëtarja Tayna ka lansuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim…