Dafina Zeqiri dhe Tayna lansojnë këngën ‘Bye bye’ (Video)

12 gusht 2019 | 15:15

Repkëngëtarja Tayna ka lansuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtaren Dafina Zeqiri.

Kënga titullohet ‘Bye bye’ dhe vjen me videoklip. Teksti i këngës është shkruar nga Tayna, ndërsa melodia e këngës është realizuar nga vet dy këngëtaret.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ivan Perisiqi do t’i bashkohet Bayern Munchen, kurse rrugën e…