Icardi ndërron mendje, pranon ofertën e Romës

12 gusht 15:09

Ivan Perisiqi do t’i bashkohet Bayern Munchen, kurse rrugën e largimit nga Interi do ta ndjek edhe Mauro Icardi.

Sulmuesi argjentinas kishte refuzuar ofertën për të kaluar në skuadrën e Romës, pasi ishte në bisedime me Juventusin.

“Sportmediaset” raporton se tash kur ka dështuar transferimi te “Zonja e Vjetër”, Icardi ka pranuar ofertën për kalim të Roma, derisa Edin Dzeko mund t’i bashkohet Interit si pjesë e kësaj marrëveshje.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pesë fëmijë kanë mbetur të vdekur dhe disa të tjerë…