Pas pesë vitesh lidhje, djali i David Beckham ndahet nga e dashura

26 shkurt 2024 | 11:25

Romeo Beckham dhe Mia Regan janë ndarë pas pesë vitesh lidhje.

Të dy kanë komentuar për fundin e lidhjes në Instagram.

Vor nicht allzu langer Zeit zogen die beiden in eine gemeinsame Wohnung.

Në mbishkrimin e postimit shkroi: “Unë dhe Mooch jemi ndarë pas pesë vitesh lidhje, në kemi ende shumë dashuri dhe e respektojmë njëri-tjetrin dhe kemi një miqësi të fortë që do zgjasë përgjithmonë”.

Edhe Mia publikoi një fotografi duke shtuar se pas pesë vitesh, ata tashmë janë në “zonën e miqve”.

Die Trennung machten die beiden in ihrer Instagram-Story publik.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i vetëm shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi…