Pas therjes me thikë, ndërroi jetë kryetari i qytetit polak, Gdansk (Video)

14 janar 15:46

Ka ndërruar jetë kryetari i qytetit polak, Gdansk, Pawel Adamowicz, i cili ishte therur me thikë teksa ka qenë duke marrë pjesë në një koncert bamirës.

Pas incidentit, Adamowiczi është dërguar në spital. Ndërsa sot është konfirmuar se ai nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të rënda.

Departamenti i Policisë ka raportuar se një i dyshuar është arrestuar pas incidentit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Kaçanikut, Besim Ilazi, dhe nënkryetari Ylber…