Pas vdekjes, Cameron Boyce bëhet hi

18 korrik 11:10

Cameron Boyce është djegur pas vdekjes së tij në fillim të këtij muaji. Javën e kaluar u konfirmua se aktori vdiq nga një konfiskim epileptik.

Cameron vdiq më 6 korrik dhe shumë nga miqtë dhe kolegët e tij e nderuan dhe kujtuan atë në rrjete sociale.

Gjatë fundjavës së kaluar, shumë njerëz morën pjesë në ceremoninë e përkujtimit të aktorit të ndjerë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Cameron Boyce është djegur pas vdekjes së tij në fillim…