Pasi “çmendi” Prishtinën, Rita Ora performon këngën e “Fifty Shades Freed”

23 shkurt 11:38

Pas koncertit të jashtëzakonshëm në Prishtinë, Rita Ora ka dhuruar një tjetër performancë të zjarrtë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “BRIT Awards”.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka performuar mbrëmjen e së mërkurës krahë Liam Payne, këngën e “Fifty Shades Freed”, “For You”, në skenën e “O2 Arena” në Londër.

E veshur me një “body” ngjyrë të bardhë, bukuroshja 27-vjeçare dukej tepër seksi gjatë performimit të duetit, të cilin Liam e finalizoi me një përqafim dhe një puthje në faqe.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti Albert Kinolli i cili ka folur në emër të…