Pasi la të dashurin, Chloe argëtohet me shoqet (Foto)

06 nëntor 17:33

Chloe Khan duket se po e shijon jetën në maksimum, që pas ndarjes nga i dashuri 50 vjeç që i bërtiti në fytyrë pa asnjë arsye e nuk i jepte as para, dhe që sipas saj ngjante me një patate.

“Bomba” 27-vjeçare e “Celebrity Big Brother” ka postuar vetëm pak orë më parë një foto në një hotel super luksoz në Dubai.

Britanikja shfaqet duke pozuar me bikini në një shezlon, së bashku me një mikeshë të saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në vazhdën e realizimit të projekteve të shumta në Komunën…