Përforcohet KF Drita

23 janar 2018 | 14:10

KF Drita e ka zyrtarizuar përforcimin e parë në këtë afat kalimtar.

Tranferi i skuadrës së drejtuar nga Bekim Isufi është Amit Guluzade nga Baku i Azerbajxhanit, i cili ka firmosur kontratë me skuadrën e Dritës në Selanik të Greqisë ku i pranishëm ishte edhe drejtori sportiv i Dritës, Fisnik Kërçeli.

25-vjeçari luan në pozitën e mesfushorit dhe është i gjatë 176, kurse gjatë karrierës së tij ka luajtur për këto skuadra: Neftchi Baku, Kayseri Erciyesspor, Ravan Baku, Gabala, Atletico CP, Sumgayit, AEL, Səbail 6, Aiginiakos.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manchester City është skuadra më e mirë për momentin në…