Përfshihet në zjarrë ndërtesa 33 katëshe e Trumpit

28 prill 2018 | 14:59

Ndërtesa 33 katëshe e presidentit të SHBA-së. Donald Trump është ende në ndërtim e sipër që ndodhet në kryeqytetin e Azerbajxhanit, Baku. Por një zjarr e ka përfshirë ndërtesën shumë katëshe, thuhet sipas një dëshmitari që kishte filmuar gjithë ngjarjen.

Shkaku i zjarrit akoma nuk është i qartë, dhe nuk ka raportime për viktima të mundshme.

Disa pamje të publikuar nga dëshmitarë shfaqin një tym që del nga lartësia e ndërtesës, raporton “Sputnik International”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia kufitare në Jabllanicë të Pejës në orën dy të…