Përfshihet nga flakët një kamion në Tiranë

08 nëntor 10:41

Një kamion është përfshirë nga flakët e zjarrit këtë mëngjes në rrugën në afërsi të Pallatit me Shigjeta në Tiranë.

Dyshohet për defekt elektrik. Nga pamjet e siguruara nga “Abcnews.al” duket tymi i zi që del nga kamioni. Në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikësit për të shuar flakët.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot është bërë zbulimi i pllakës përkujtimore për dëshmorët dhe…