Përfundimisht ndahen Wendy Williams dhe Kevin Hunter

24 janar 11:17

Moderatorja e njohur Wendy Williams dhe Kevin Hunter janë ndarë zyrtarisht. Ish-çifti shtëpinë e përbashkët në New Jersey do ta shesin dhe shumën e fituar do ta ndajnë sipas rregullave ligjore.

Mediat e huaja shkruajnë se të gjitha procedurat ligjore të divorcit kanë përfunduar. Williamsi do ta mbajë shtëpinë në Florida dhe se Hunter do ta mbajë një shtëpi tjetër të tyre në New Jersey.

Wendy Williams dhe Kevin Hunter ishin të martuar 20 vjet më parë dhe kanë një fëmijë së bashku, djalin 19-vjeçar Kevin Jr.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi amerikan Juice Wrld u nda nga jeta rreth një…