Përfundoi pjesa e parë e derbit Ballkani – Drita

14 mars 2021 | 14:23

Ka përfunduar pjesa e parë e derbit Ballkani-Drita, e vlefshme për javën e 25-të. Pjesa e parë e kësaj ndeshje u mbyll pa gola 0-0.

Në dy ndeshjet tjera rezultatet janë: Gjilani – Trepça ’89 (2-0) dhe Drenica – Arbëria (1-0).

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, ka…