Përfundoi pjesa e parë e ndeshjes Ballkani – Viktoria Plzen

30 nëntor 2023 | 19:39

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Ballkanit dhe Viktoria Plzen, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Konferencës.

Ndeshja që po zhvillohet në stadiumin “Air Albania” në Tiranë aktualisht është 0:0 pas 45 minutave të parë.

Ballkani pati raste më të mira për shënim me Karricën dhe Edvin Kuc, por pa sukses.

Ballkanit do t’i kryente punë shumë fitorja sonte, ndërsa ekipi çek veçse e ka siguruar kualifikimin në fazën e eliminimit direkt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtegtime nëpër Atdhe (CCLXVIII) Shkruan: Berat Luzha Krahina etno-gjeografike e…