Përfundoi pjesa e parë e ndeshjes Kosova U21-Azerbajxhani U21

22 mars 2018 | 19:51

Me rezultat 0-0 ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes në mes Përfaqësues së Kosovës U21 dhe Azerbajxhanit U21, e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Evropian 2019.

Përkrahja për Kosovën nga “Dardanët” nuk mungoi, sikurse edhe dominimi nga ana e Kosovës, por rastet e krijuara nuk u konkretizuan në gol.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq, ka mirëpritur ratifikimin…