Përfundon pjesa e parë në ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

24 prill 2024 | 15:59

Kanë përfunduar pjesa e parë në dy ndeshjet e kthimit në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës në futboll.

Në Gjilan, Drita po barazon pa gola me Prishtinën, derisa në stadiumin e qytetit në Suharekë, ku po luhet ndeshja mes Ballkanit dhe Suharekës.

Ballkani është në epërsi me rezultat 1-0, shënues ishte Gentrit Halili në minutën e 10-të.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ralf Rangnick ka konfirmuar kontaktet me Bayern Munchen. Klubi gjigant…