Përfundon takimi Thaçi-Haradinaj-Limaj

22 dhjetor 2017 | 23:26

Ka përfunduar takimi në mes të presidentit, Hashim Thaçi, kryeministrit Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministrit, Fatmir Limaj që u mbajt në presidencë pas zhvillimeve rreth zhbërjes së Ligjit për Specialen

Haradinaj është parë deri sa ka dal nga presidenca, por nuk është prononcuar për media.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj, i mbijetuar i masakrës në…