Përkujtohet ish-gazetari e publicisti Qani Mehmedi!

17 korrik 22:53

Për nderë të publicistit dhe redaktorit të njohur shqiptar Qani Mehmedi, më 18 korrik, në orën 19:00 do të organizohet akademi përkujtimore me moton “Një vit pa Qaniun”.

Ceremonia do të mbahet në teatrin “Faruk Begolli”, afër AAB-së, në rrugën industriale Prishtinë-Fushë Kosovë.

Këshilli organizativ fton të gjithë dashamirësit e punës së tij, që të jenë të pranishëm në këtë akademi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria britanike e drejtuar nga kryeministrja Theresa May i ka…