Përmes fotografive, Kida tregon skena nga spoti i ri

25 qershor 2020 | 11:46

Kida pritet që të rikthehet me një këngë të re që do ta rikthejë këngëtaren me një këngë të re me reperin Mozzik

Kida ka kohë që e ka paralajmërur një këngë të re për fansat e saj.

Shpërthimi i pandemisë së koronavirusit kishte bërë që kjo këngë të shtyhet edhe për një kohë të pacaktuar por këngëtarja ka postuar disa fotografi që janë nga xhirimet e videoklipit të saj.

Kënga e re e Kidës dhe Mozzik pritet që të lansohet më 3 korrik, pra të premten e javës së ardhshme.

Kujtojmë se hiti i parë i Kidës dhe Mozzik është lansuar më tre korrik të vitit 2015, pra pesë vite më parë.

Me këtë këngë Kida dhe Mozzik kanë marrë afër 50 milionë klikime.

View this post on Instagram

?

A post shared by KIDA (@kida) on

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ende nuk e ka thënë…