Përplasje e ashpër mes Bleros dhe Besit – çfarë ndodhi? (VIDEO)

08 dhjetor 2023 | 11:20

Një përplasje e ashpër mes Bleros dhe Besit ka ndodhur në darkën e të nominuarve.

E gjitha si pasojë e shtrimit dhe përgjigjeve të pyetjeve anonime gjatë darkës.

Por, çfarë ndodhi më saktësisht, për çfarë debatuan dyshja? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prokurorët federalë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë ngritur…