Përplasje e hapur në det (Video)

30 nëntor 13:48

Beteja e Moskës dhe e Kievit për Ukrainën lindore ka vrarë mbi 10 mijë njerëz dhe ka dëmtuar ekonomitë e të dyja vendeve.

Konflikti disi i mistershëm midis tyre rrezikon tani të shpërthejë në luftë të hapur.

Përplasje e hapur në det

Përplasje e hapur në det

Gepostet von Radio Evropa e Lirë am Freitag, 30. November 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Therandës, Bali Muharremaj, të premten ka…