Perrie Edwards shijon pushimet luksoze

01 qershor 2018 | 10:18

Ajo është e njohur për linjat trupore tejet seksi. Perrie Edwards duket se ka gjetur kohë për pushime bashkë me të dashurin Andre Grey.

Ajo është parë në formë të mirë me bikini të bardha derisa po shijonte pushimet luksoze në Bali.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Brigitte Nielsen ka bërë me dije se është shtatzënë dhe…