Pesë finalistët e BBVA3

20 maj 2024 | 12:19

Romeo Veshaj, Julian Dedaj, Meriton Mjekiqi, Egla Ceno dhe Heidi Baci janë finalistët.

Finalja do të mbahet më 25 maj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefja e deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila, ka bërë…