Peshkaqeni rreth 2 tonë mbytet nga breshka gjigante

25 prill 2019 | 11:42

Një peshkaqen i bardhë është mbytur duke ngrënë një breshkë deti dhe imazhet janë bërë virale.

Pamjet e realizuara nga peshkatari Greg Vella në Japoni tregojnë krijesën rreth 2 tonë të spërkatur me gjak dhe me gojë të hapur.

Duket se peshkaqeni po përpiqej ta kapërdinte breshkën e cila e mbyti dhe i shkaktoi vdekjen.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka nisur sot…