Pierce Brosnan, rrugëve të Nju Jorkut me gruan

14 maj 11:37

Pierce Brosnan ka 24 vjet që është bashkë me gruan, Shaye Smith, dhe duket të jetë ende shumë i lidhur me të, sikurse në fillet e para të dashurisë së tyre.

Ishin takuar në një plazh në Meksikë më 1994, ndërkaq këtë fundjavë ata u panë prapë bashkë, por kësaj radhe të kapur dorë për dore teksa shëtisnin rrugëve të Nju Jorkut.

Edhe aktori irlandez, por edhe bashkëshortja e tij, kishin zgjedhur të visheshin thjesht në daljen e tyre për drekë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fansat e Kylie Jennerit dolën me një teori të çuditshme…