Pjaca huazohet te Schalke

03 janar 2018 | 13:59

Sulmuesi Marko Pjaca është huazuar te skuadra e Schalke 04.

Mediet italiane bëjnë me dije se lojtari 22-vjeçar ka pranuar ofertën e klubit gjerman, ku do të luajë në formë huazimi deri në fund të këtij sezoni. “Kam nevojë të luaj dhe jo të qëndroj në stol”, ka thënë Pjaca

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Deadpool 2”, “Jurassic World 2” ose “Një histori e Star…