‘Plisat’ kërkojnë largimin e Bujar Locit

21 nëntor 00:19

KB Sigal Prishtina pësoi humbje në FIBA Europe Cup.

Kampionët e Kosovës në basketboll, janë mposhtur në ‘Pallatin e Rinisë’ nga gjermanët e medi Bayreuth, me rezultat 68:93. Tifozët e Prishtinës, “Plisat”, kanë kërkuar largimin e trajnerit Bujar Loci, pas humbjes së radhës së kryeqytetasve në FIBA Europe Cup.

Kjo ishte humbja e tretë e Prishtinës në pesë xhirot e fazës së grupeve. “Bujar Loci ik prej Prishtine”, ishin thirrjet e “Plisave”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Anëtari i Kryesisë së LDK-së dhe ish-kryetari i Ferizajt, Muharrem…