Pogba në listën e Pochettinos

12 janar 14:30

Paul Pogba është një synim i trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane tash e një kohë të gjatë.

“Daily Express” raporton se interesim për mesfushorin francez ka shfaqur edhe trajneri i ri i PSG-së, Mauricio Pochettino.

27-vjeçari ka kontratë deri në vitin 2022 me United, por “Djajtë e Kuq” dëshirojnë ta shesin atë në verën e këtij viti dhe të rikuperojë një pjesë të 105 milionëve që paguan në vitin 2016.

(Epoka e re)

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), Valdete Daka, ka…