Pogba pëlqen kalimin në Real para rikthimit në Juventus

06 dhjetor 14:38

Mesfushori i Francës, Paul Pogba po planifikon të largohet nga Manchester United, derisa në garë për shërbimet e tij janë Juventusi dhe Real Madrid. Asi francez po preferon kalimin në Real para rikthimit në Juventus, sipas medieve në Francë.

“Zonja e Vjetër” është e interesuar ta rikthehen sërish mesfushorin të cilin e shiti në vitin 2016 për 105 milionë euro, kurse në anën tjetër Reali në verën e kaluar kishte tentuar vazhdimisht që ta transferonte në “Santiago Bernabeu”, por pa sukses.

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK), publikoi Llogaritë Qeveritare të…